Program Festiwalu PRO CONTRA 2019

Podstawowe informacje o wydarzeniu

> WSTĘP NA WSZYSTKIE PUNKTY PROGRAMU JEST WOLNY

> Spektakle prezentowane są w ojczystych językach uczestników

> Publiczność festiwalu otrzyma przed każdym spektaklem karty do głosowania. Najlepiej ocenionemu zespołowi przyznana zostanie nagroda GRAND PRIX.

Sceny

PROCONTRUNIA – PRO CONTRA dla najmłodszych

Czas Miejsce Punkt programu
Czwartek 5.09.2019
10:00 Strefa Kultury Studenckiej US Teatr EMIGATIS – „Bajki”
11:30 Strefa Kultury Studenckiej US

Teatr EMIGATIS – „Momo”

12:30 Strefa Kultury Studenckiej US Warsztaty taneczno-ruchowe z Dominiką Dębiec (od 6 roku życia)
Piątek 6.09.2019
10:00 Strefa Kultury Studenckiej US Warsztaty cyrkowe z Krzysiem Mędrkiem
11:30 Strefa Kultury Studenckiej US Szkoła Podstawowa Specjalna im. Juliana Tuwima w Stargardzie, Koło Teatralne „Galimatias” – „Rzepka”
12:30 Strefa Kultury Studenckiej US Czytanie opowiadań przez aktorów

PROGRAM GŁÓWNY

Czas Miejsce Punkt programu
Piątek 6.09.2019
16:00 I Liceum Ogólnokształcące OTWARCIE FESTIWALU
Iran, Moon and Sun – „Look at your shoes

Polska, Agnieszka Borkowska – „Kasandra

18:00 Strefa Kultury Studenckiej US Pozakonkursowo: Polska, Teatr „nie ma” – „Pirania
20:15 I Liceum Ogólnokształcące Polska, Teatr R3 – „RYSZ///ARD”
22:00 Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie PARA – koncert
Sobota 7.09.2019
14:00 Strefa Kultury Studenckiej US Kanada-Kuba, Cande – „Cande, Sitting in the Revolutionary Tree
15:10 Akademia Sztuki Polska, Piotr Mateusz Wach & Jacek Niepsujewicz – „Sen Kalibana
17:15 Strefa Kultury Studenckiej US Maroko, BLANC’ART – „EL GAMRA
19:00 Akademia Sztuki Polska, Aleksandra Grącka – „Paloma
20:35 I Liceum Ogólnokształcące Polska, KOLEKTYW LŁ – „Spektrum
22:00 Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie The Fruitcakes – koncert
Niedziela 8.09.2019
14:00 Strefa Kultury Studenckiej US Polska, PSYCHOTEATR – „Rzeczy
15:45 I Liceum Ogólnokształcące Iran, Velengarda Theater Group – „Khoon Mordegi
17:10 ZMIANA! Akademia Sztuki Rumunia, M Studio – „Elevator – boys will be boys
18:20 I Liceum Ogólnokształcące Iran, Papion – „Losing a daughter: the dark syndrome on the border of madness
20:00 Strefa Kultury Studenckiej US Polska, Teatr Wizji Plastycznej Asceza – „Sacrum
21:15 Strefa Kultury Studenckiej US

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

Medeina – Tribal Fusion Dance

Kontrast Kwartet – koncert

UWAGA! PROGRAM MOŻE ULEGAĆ ZMIANOM. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszym fanpage’u

Festiwal dofinansowano ze środków Miasta Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *